Společnost Wenger

Když se řekne Švýcarsko, mnoho z nás si představí spolehlivé, až nezničitelné nože a hodinky. Oba tyto výrobky pocházejí z výroby slavné značky Wenger. Nejen to je zárukou kvality.

Historie firmy se datuje k roku 1893, kdy ještě jako společnost Paul Boechat & Cie byla oslovena k výrobě spolehlivých nožů pro vojáky. Ke složení tehdy používané zbraně bylo totiž potřeba šroubovák a vojáci tak museli mít po ruce multifunkční nástroj, který v kritický okamžik neselže.

Spolupráce se osvědčila, vojáci byli spokojení, a to položilo pevné základy společnosti Wenger.

Díky prvotřídním produktům mohla společnost postupně inovovat svůj sortiment. V současné době má v nabídce několik řad nožů. Později k nožům přibyl další znak Švýcarska – hodinky.

Společnost v současné době vyrábí hodinky, nože a vybavení pro pobyt v přírodě, ale i například brašny pro manažery a podnikatele. Kompletní sortiment najdete zde.

Hodinky Wenger – masivní vzhled, elegance, jednoduchost a spolehlivost

O úspěchu hodinek Wenger svědčí to, že se prodávají už více jak 20 let. Jsou oblíbené mezi manažery, sportovci a dalšími náročnými zákazníky, kteří upřednostňují vysoce kvalitní zboží oproti šedému průměru. Přidejte se k nim.

Je jasné, že firma, jež proslula výrobou špičkových nožů z té nejlepší oceli, bude taktéž vyráběž hodinky na úrovni. Každý rok společnost Wenger představuje novou kolekci s unikátními modely. Nejnovější kolekce obsahují sportovní a praktické hodinky od nejjednodušších modelů, až po vysoce propracované verze hodinek vyhovujících nejpřísnějším armádním předpisům.

Kde koupit hodinky Wenger